Programma Koningsdag

Publicatiedatum: 
17 apr 2019

Raadhuis (10.30 - 12.10 uur)

Binnen

10.30 – 10.50 uur   Ontvangst (oud-) gedecoreerden in Raadhuis
10.50 – 11.00 uur    Burgemeester en gedecoreerden gaan naar buiten en stellen zich op de trap op

Buiten

11.00 – 11.10 uur   Harmonie Kunst en Vriendschap
11.10 – 11.15 uur Zangvereniging Cantare
11.15 – 11.25 uur Vendelgroet gilden
11.25 – 11.30 uur   Burgemeester houdt toespraak
11.30 – 11.35 uur Volkslied
11.35 – 11.40 uur   Afmarcheren gilden
11.40 – 11.55 uur   Harmonie Kunst en Vriendschap en Zangvereniging Cantare
11.55 – 12.10 uur Versierde fietstocht komt voorbij het Raadhuis en prijsuitreiking
Circa 12.10 uur Einde aubade

Omgeving ‘DePetrus’ (vanaf 10.30 uur)

10.30 uur

Kiwanis met popcorrnkraam, wafellolliekraam, softijs, ranjabar, topattractie de happende haai

 

Livemuziek band Joep Enzo

 

Oesterwijf, charcuterie.Opbrengst komt ten goede van het Kiwanis Kindderfonds Vught.


Versier je fiets (vertrek 11.35 uur)

11.35 uur Verzamelen Huize Elisabeth

Kinderactiviteiten Raadhuisstraat (vanaf 12.00 uur)

12.00 uur

De Super Survivalbaan staat deze keer op de locatie van het oude postkantoor naast de Maxima feesttent.

 

Eveneens op de locatie van het oude postkantoor zal MDM Vught een aantal demonstraties verzorgen.

 

Ook de schminkster is aanwezig.


Podium Marktveld (12.30 - 17.00 uur)

12.30 uur

Onbekrommert

13.30 uur

Dance Centre Shadowshock

14.30 uur

Jimi Bellmartin (Winnaar The Voice Senior)

15.30 uur

Dames Draaien Door met Eva van der Donk

17.00 uur

Soul Vamp

  Locatie: t.h.v. Café Oud Zuid, Proeverij Klavertje 4 en Tzong Don  


Raadhuisstraat – Maxima Feesttent (vanaf 14.00 uur)

14.00 uur

Gadja Goes soul

 

Progetto

 

The sauce

 

Duketown dogs (voor hun hun laatste optreden)

        


Kerkstraat (Eetcafé ‘t Geveltje) (vanaf 14.00 uur)

14.00 uur

Diverse blaaskapellen: Doorlopend optredens van o.a. Net Zat, Danmârzo, De Knolderapen en Deesjavu.

17.00 uur

DJ Mies

    


Programma Vliertstraat (vanaf 14.00 uur)

14.00 uur

Diverse blaaskapellen: Doorlopend optredens van o.a. Net Zat, Danmârzo, De Knolderapen en Deesjavu.

18.00 uur

FacetoFace