Raadsdialogen 19 november 2026
Op donderdag 19 november aanstaande vinden er twee raadsdialogen plaats vanaf 20.00 uur in de Commissiekamer van het Raadhuis, Leeuwensteinplein 5.
AGENDA:
20.00 uur Programma Duurzame Hulpverlening; diagnostische analyse en concept ontwerp Stevig Lokaal Team
De gemeenteraad krijgt uitleg over de eerste resultaten van het programma Duurzame Hulpverlening. Ook wordt toegelicht hoe deze resultaten samenhangen met de ontwikkeling van het Stevig Lokaal Team. De raad kan vragen stellen en reageren op de eerste bevindingen.
21.00 uur Huisvestingsverordening
De gemeenteraad wordt geïnformeerd over de nieuwe huisvestingsverordening en waarom die nodig is. Door nieuwe landelijke regels moeten gemeenten hun beleid aanpassen. Een deskundige geeft uitleg over de gevolgen voor de verdeling van woningen in Vught. Raadsleden kunnen daarbij vragen stellen.
De conceptagenda en eventueel bijbehorende vergaderstukken van deze raadsdialogen zijn te raadplegen op het raadsinformatiesysteem(externe link) Ook kun je hier de vergaderingen rechtstreeks volgen. Uiteraard zijn deze vergaderingen openbaar toegankelijk en zien we je graag op het Raadhuis.
